Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38 050 3150615

+38 093 4954095

Календар
Липень 2011
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів


22 червня 2011 року Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Попович взяв участь у підсумковій конференції Проекту «Програма підтримки вугільного сектору», що фінансувався Європейським Союзом за програмою ТАСІС.
Виступаючи перед присутніми, Ігор Попович наголосив на важливості вивчення досвіду вугледобувних країн ЄС для подальшого розвитку та реформування галузі.
«Вугільна промисловість України є однією з базових галузей національної економіки, але ряд об’єктивних і суб’єктивних факторів стримують розвиток галузі. Тому для нас є важливим досвід вугледобувних країн Європейського Союзу, накопичений при вирішенні проблем вугільної промисловості, який був використаний при підготовці підсумкового документа за результатами роботи Проекту Програми підтримки вугільного сектора в Україну», – підкреслив Перший заступник Міністра.
Під час роботи конференції зацікавленим сторонам та громадськості були представлені результати роботи проекту по компонентах, і усі бажаючи мали можливість висловити свою думку та надати пропозиції.
Ігор Попович відмітив, що Проектом була проведена велика робота по наданню технічної допомоги вугільній промисловості, і інформація, отримана в результаті виконання проекту, буде ретельно вивчена фахівцями Міністерства.
«У той же час нам хотілося б бачити більш конкретні результати роботи Проекту. Я маю на увазі можливість розробки в подальшому, наприклад, реального проекту закриття шахти, з урахуванням європейських норм, подальший пошук інвестора і закриття шахти. Ми сподіваємося, що у разі продовження роботи Проекту, підсумки роботи за всіма компонентами матимуть конкретний результат, який буде відображено у відповідному Технічному завданні», – наголосив Ігор Попович.
Для довідки. Загальна мета Програми – надання підтримки українським зацікавленим сторонам для того, щоб суттєво прискорити розвиток та реструктуризацію вугільної промисловості, яка базуватиметься на засадах соціальної відповідальності та економічної ефективності. Соціально відповідальний підхід включає, окрім інших аспектів, належне вирішення проблем охорони навколишнього середовища, а також зменшення екологічної шкоди від видобування вугілля та закриття неприбуткових шахт. Робота Проекту виконувалися за п’ятьма напрямками:

1. Інституційна підтримка вугільної промисловості (Компонент А);
2. Генеральний план розвитку вугільної промисловості (Компонент В);
3. Соціальна політика (Компонент С);
4. Удосконалення безпеки праці у вугільній промисловості (Компонент Д);
5. Вирішення екологічних проблем (Компонент Е).