Згідно програми розвитку гірничих робіт на 2011 рік введення лави №438 на шахті “Червоноградська” з запасами 290 тис.тонн рядового вугілля планувалось взамін лави №437 (фактично вибула з експлуатації 1.11.11р., демонтаж обладнання закінчено 10.12.11р.).
Інвестиційний проект введення в експлуатацію лави №438… Читати далі
1 березня 2012 року в приміщенні ДП «Львіввугілля» відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці ДП “Львіввугілля” з метою запобігання виробничому травматизму, аваріям, зміцнення технологічної та трудової дисципліни, посилення контролю за виконанням вимог законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці. На засідання ПДК були присутні: директори шахт та підприємств, головні інженери шахт та підприємств заступники директорів з охорони праці, заступники директорів з виробництва, начальники дільниць ВТБ та їх заступники з БВР, а також представники профспілок, Держгірпромнагляду та ВГРЗ.
На засіданні ПДК були розглянуті наступні питання: стан охорони праці та аналіз виробничого травматизму і профзахворювань на відокремлених підрозділах за 2011 рік; результати комплексного обстеження та проведеної учбової тривоги на ВП “Шахта “Великомостівська”; рішення постійно діючої комісії Міненерговугілля України від 16.02.2011р.; стан протипожежного захисту на шахтах ДП “Львіввугілля; а також підготовка до проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Постійно діюча комісія вирішила:
Інформацію Соколовського В.В. щодо стану охорони праці та аналізу виробничого травматизму і профзахворювань на відокремлених підрозділах за 2011 рік прийняти до уваги. Директорам шахт та підприємств виконати аналіз виробничого травматизму, професійних захворювань та стану охорони праці за 12 місяців 2011 року і видати відповідний наказ. По результатах аналізу розробити заходи щодо покращення стану охорони праці та підвищення рівня виробничої і технологічної дисципліни.
З метою зниження рівня профзахворювань встановити контроль з боку посадових осіб та керівників дільниць за виконанням вимог “Комплексних заходів…”, а саме:
забезпечення ефективного функціонування засобів пилоподавлення;
проведення обмивок гірничих виробок;
наявність і працездатність водяних заслонів у необхідних місцях;
забезпечення працівників протипиловими респіраторами;
здійснювати контроль за обов’язковим користуванням робітниками засобами індивідуального захисту органів дихання в запиленій робочій зоні. Читати далі
На 90 відсотків усіх послуг з проектно-кошторисної документації для шахт Львівсько-Волинського басейну виконує проектно-конструкторське бюро ДП «Львiввугiлля». А ще за 50 рокiв спецiалiстами ПКБ спроектованi цiлi житловi мiкрорайони у Червоноградi, Соснiвцi i Нововолинську, виробничi цехи i котельнi, водоводи, колектори, перекачувальнi насоснi станцiї, з капiтального будiвництва, зокрема – корпуси для санаторiю-профiлакторiю “Шахтар”, iншi об`єкти. Нинi ПКБ – надiйний партнер багатьох структурних пiдроздiлiв не тiльки у вугiльнiй галузi, але й в цiлому пiдприємств сектору економiки мiста.
– Наказом №100 вiд 08.03.1962р. при трестi “Червоноградвугiлля”, – зробив детальний iсторичний екскурс директор ПКБ Петро Яринич, – створили проектно-конструкторське бюро. Iз червня 1973р. ПКБ пiдпорядкували комбiнату “Укрзахiдвугiлля”, а з липня 1975-го – структурний пiдроздiл ВО “Укрзахiдвугiлля”. Читати далі