Такий принцип сповідує нове керівництво ДП «Львіввугілля»
Останнім часом робота всіх служб держпідприємства підпорядкована єдиній меті – максимальному сприянню виробничим підрозділам у технічному оснащенні, навчанню персоналу передовим методам праці, впровадженню передового досвіду
Це дозволило за незначний проміжок часу стабілізувати роботу шахтарських колективів. Так якщо в травні гірники Прибужжя видобули 96,7 тис. тон, то на протягом останніх трьох місяців видобувається в середньому на 22 тис. тон більше. Особливо заслуговують подяки колективи шахт «Червоноградська», «Лісова», які демонструють свою професійну майстерність, новаторську наснагу. Їх внесок у загальний доробок – найбільший.
Стабільно і результативно працюють вуглевидобувні дільниці, де начальниками заслужені шахтарі України Анатолій Потопа (шахта «Великомостівська») Іван Плешинець («Червоноградська»), а також Степан Грицак («Лісова») та Олександр Троцько («Відродження).
Досвід їх роботи буде поширений завдяки відновленим школам головних інженерів, заступників директорів з виробництва, начальників дільниць, інших спеціалістів, які відбуваються за участі провідних фахівців виробничої, технічної, фінансової, економічної дирекцій та інших служб. Творчо, з глибокою відповідальністю до проведення шкіл передового досвіду ставляться технічний директор держпідприємства Олег Акімов і його заступник Олександр Сафонов, директор з виробництва Андрій Дяченко.
Однією з найважливіших ділянок на шахтах була і залишається своєчасна підготовка очисної лінії. Адже відомо – вугілля починається з проходки. Тому й зосередили основну увагу на гірничо-підготовчих роботах. Це дало можливість нашим підземним скороходам уже 10 листопада рапортувати про виконання виробничого завдання 2013 року, проклавши 14190 погонних метрів гірничих виробок. З цією трудовою перемогою прохідників Прибужжя привітав директор Департаменту реструктуризації вугільної промисловості Міненерговуглепрому України Олександр Вівчаренко. Найвагоміший доробок тут належить колективам ДПР шахт «Відродження», «Межирічанська», «Лісова», «Степова», «Великомостівська», які першими встановили новорічні ялинки – символи трудової звитяги – у своїх технарядних. Їхня робота служить яскравим прикладом умілого господарювання, завдяки якому ніякі труднощі не можуть перешкодити добиватись значних виробничих результатів.
Звісно, детальний аналіз виробничої діяльності прохідницьких колективів у році, що минає, ще попереду. Однак, уже зараз можна сказати, що це був рік поступу дільниць підготовчих робіт, які очолюють Андрій Куц (шахта «Відродження»), Володимир Приходько та Микола Лінинський («Великомостівська»), Олександр Титюк («Лісова»), Вадим Крась («Степова»), Михайло Питель («Межирічанська»). Їхній успіх ґрунтується на прогресивній організації проведення виробок, на дисципліні, діловитості інженерно-технічних працівників. Тут всі питання – поточні і перспективні, розв’язуються на високому професійному рівні, спеціалісти добре знають обстановку на місцях, приймають виважені правильні рішення.
Підготовлений прохідниками фронт робіт дозволив, за рахунок власних внутрішніх резервів і кредитів, запустити 12 нових лав. Нові очисні забої видають вугілля на шахтах «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Червоноградська».
В держпідприємстві склався сильний і стабільний директорський корпус. Директори наших шахт – професіонали високого ґатунку: Сергій Суворов, Ярослав Наливайко, Павло Овчінніков, Ігор Дзік, Володимир Локшин, Ярослав Шаварський, Сергій Смеречанський. Вони успадкували досвід своїх попередників, пройшли велику школу гарту в низових колективах.
Трудові колективи налаштовані не збавляти набраних темпів і при належній державній підтримки вийти на нові рубежі видобутку чорного з