Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Квітень 2014
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Авторизація
Архів

_DSC0761 Колдоговірна конференція трудового колективу шахти «Степова» стала ще й доброю нагодою обговорити питання, актуальні для молодої перспективної копальні Львівсько-Волинського басейну. На конференції було зазначено, що із 211 пунктів колективного договору у минулому році було виконано 204 (96,7%). Звісно, що делегати дали позитивну оцінку роботі сторін – адміністрації і профспілкового комітету – по дотриманню «малої конституції».

Один із колишніх директорів «Степової», а нині технічний директор ДП «Львіввугілля» Олег Акімов радо взяв участь у конференції: на шахту покладають надії, вона – міцна опора у вуглевиробництві Львівщини. Наразі гострою лишається проблема збуту вугілля, украй необхідні кошти для монтажу нових лав, зокрема на «Степовій» лава 133-134 уже чотири роки чекає, аби її «зарядили» обладнанням та механізмами.

– Незважаючи на те, що зменшують бюджетне фінансування галузі, Укрвуглепрофспілка працює, аби зберегти пільги шахтарям, домогтись виділення коштів для нових лав, не допустити знищення вугільної промисловості загалом,– підкреслив у своєму виступі на конференції голова Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Олег Турчин. Він також акцентував, що навіть за нинішніх скрутних економічних умов належить віднайти кошти на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

Директор «Степової» Ярослав Шаварський заналізував, як працювали минулого року, які позитивні тенденції і перспектива виробничої програми – 2014.

У своєму виступі голова профкому Укрвуглепрофспілки Степан Ярема, окрім питань заробітної плати, безпеки праці, відзначив добрі побутові умови, що створені в адміністративно-побутовому комбінаті шахти: дахи поремонтовані, запустили нову лазню, зроблені ремонти у всіх приміщеннях, повсюдно чистота і порядок. У всьому до найменших дрібниць відчувається турбота про людину праці. Перемонтували в оригінальний спосіб найбільш проблематичну ділянку під’їзної дороги на шахту: спочатку кришеною цеглою засипали, а потім бетонним розчином «пломбували».

Конструктивними були виступи заступника директора з господарських і соціальних питань Максима Купровського, електрослюсаря газопилезахисту (ЗіП) Ярослава Поліщука, слюсаря дільниці підйомних установок Василя Шинкарука. Справді, відмітили делегати, шахтарям бракує ламп, саморятівників, в дефіциті спецвзуття та одяг. Заступник директора із охорони праці Юрій Завада роз’яснив, що придбання саморятівників і ламп відбувається централізовано через держпідприємство, а, наприклад, фільтри адміністрація частково закупила за кошти шахти. На шахті добре розуміють, що питання, які пов’язані з безпекою і здоров’ям гірників, потребують першочергового вирішення.

Зміни і доповнення до колективного договору, що їх прийняли на конференції трудового колективу, скеровані на захист гірників в нинішніх нелегких соціально-економічних умовах. Шахтарі покладають надію й на ті пункти колдоговору, які запрацюють тоді, як буде підписана Галузева угода.

Світлана Ратушняк.