Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38 050 3150615

+38 093 4954095

Календар
Грудень 2015
П В С Ч П С Н
« Лис   Січ »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів

Як говорять шахтарі, їхня покровителька Св. Варвара додає впевненості в роботі, вона для них символ надії, їхня захисниця. В адмінбудинку ДП «Львіввугілля» та на кожній шахті встановлені статуетки їхньої духовної покровительки. Шахтарі давно навчилися бути гідними людьми, багато говорять про духовність, вкладаючи в це розуміння особливе значення. Воно проявляється просто в спілкуванні, в людських відносинах.

Напередодні дня св. Варвари в церквах Червонограда та Сокаля відбувся молебень за загиблими і померлими гірниками, а 17 грудня, зранку, в церквах пройшла Служба Божа за здоров’я  гірників, їх родин і мир в Україні. Цього ж дня в приміщенні ДП «Львіввугілля» відбулося вшанування Св. Великомучениці Варвари, покровительки гірників. WP_20151217_1ппппппппп1_52_11_Pro

Урочисто виконали гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих гірників.

В своєму виступі в.о. генерального директора Андрій Дяченко привітав присутніх, подякував за сумлінну роботу і трудові звитяги шахтарським колективам, відзначив, що на сьогодні, попри всі труднощі держпідприємство видобуває вугілля 6 тисяч тонн на добу, в експлуатацію введено 8 нових лав з початку року і на 0,6% зменшено зольність видобуваємого  вугілля. Все це дає можливість впевнено завершити 2015 рік і з чітким напрацюванням планових завдань зустрічати 2016 рік. Подякував за підтримку та активну участь у вирішенні актуальних питань вугільників владі області, міста, району.  Згадав тих, хто, в наш буремний час, відстоює східні рубежі Української держави: “159 гірників сьогодні перебувають в зоні АТО, 168 повернулися на рідні підприємства і продовжують нести трудову вахту на підземних горизонтах Львівщини. Не приховуючи хвилювання, щиро дякую воїнам за їх відвагу, мужність і неоціненний подвиг, а також низько вклоняюся матерям Героїв за те, що виростили і виховали справжніх чоловіків – патріотів України.”

DSC06479ппппппппппппп ВАРВАРА====== 2015 028
DSC0649ппппппппппппп2 DSC06497ппппппппппппппп
DSC065ппппппппппппппп04 ВАРВАРА ррррррррррр2015 060
DSC0648ппппппппппппппппп7 DSC0650ппппппппппп7
DSC06514пппппппппппппп DSC065пппппппппппппп18
ВАРВАРА ррррррррррр2015 060 DSC0650ппппппппппппп6

Олег Синютка, голова Львівської ОДА торкнувся багатьох питань сьогодення вугільної Львівщини, а головне – це збереження цілісного майнового комплексу ДП «Львіввугілля», збільшення об’ємів виробництва і протягом наступного року стабілізувати економіку держпідприємства за всебічної підтримки Львівської ОДА, народних депутатів та профспілок.

Кращим гірникам вручив державні нагороди, подякував за самовіддану працю.

Представники влади: заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, народний депутат України Олег Мусій, Червоноградській міський голова Андрій Залівський, голова Сокальської райради Микола Пасько, профспілкові лідери Олег Турчин та Михайло Шабля говорили про головні питання сьогодення, варіанти їх вирішення спільними зусиллями усіх гілок влади і виробничників та вітали представників мужньої професії з їх духовним святом Св. Варвари.DSC0649пппппппппппппппп0

Були вручені грамоти, подяки, квіти.

Марина Громик

Фото: Алла Гусаковська,Тарас Бондурівський