Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Березень 2016
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Авторизація
Архів

Інтенсивний розвиток економіки, надмірне використання корисних копалин, величезна концентрація промислового виробництва та його застаріла технологія призвели до того, що екологічні проблеми в Україні набули статусу глобальних.

Тому основою роботи Управління «Західвуглепромсанекологія» є дослідження впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище у нашому регіоні шахтами ДП «Львіввугілля».

Досвідчені фахівці лабораторії по контролю за станом навколишнього природного середовища проводять постійний контроль за станом забруднення атмосферного повітря, ґрунтів у межах породного відвалу та на межі санітарно-захисної зони, за якістю води, слідкують за викидами від стаціонарних джерел та радіаційним станом породних відвалів. Усі необхідні заміри, розрахунки та лабораторні дослідження відбуваються з використанням методик, встановлених Міністерством екології та природних ресурсів України, а також інших законодавчо-нормативних актів.9

З 2014 року, спільно з Геологорозвідувальною експедицією держпідприємства здійснюється моніторинг поверхневих, ґрунтових і підземних вод, згідно визначених точок режимних спостережень.

За рік, що передує завершенню дії дозволу на викиди, Управлінням була проведена інвентаризація джерел викидів забруднюючих речовин по шахтах ДП «Львіввугілля», яка завершена в грудні 2014 року. На даний час розроблений пакет  документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами і знаходяться на розгляді у Міністерстві екології та природних ресурсів України для отримання дозволів на ці викиди.

Шахти ДП « Львіввугілля» належать до об’єктів I групи, тобто таких, які взяті на державний облік і мають виробництво або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватись найкращі існуючі технології та методи керування, а отже і вимоги є досить високими. Відомо, що ситуація на шахтах бажає бути кращою, адже застаріле очисне обладнання, через постійну зношуваність є малоефективним і потребує значних капіталовкладень на заміну або якісного ремонту.

Виходячи з умов сьогодення, лише широке використання економічних механізмів охорони навколишнього природного середовища дасть змогу стимулювати проекологічну поведінку суб’єктів господарювання і суспільства загалом.

Романна ГОДІСЬ,

начальник Управління «Західвуглепромсанекологія»