Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Жовтень 2016
П В С Ч П С Н
« Вер   Лис »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Авторизація
Архів

У структуру Управління «Західвуглепромсанекологія» ДП «Львіввугілля» входить лабораторія по контролю навколишнього природного середовища. Головною метою роботи даної лабораторії є отримання об’єктивних та достовірних даних про об’єкт дослідження для оцінки дотримання вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища в процесі господарської та іншої діяльності та на перспективу – для розроблення програм екологізації виробництва.91

Важливий обсяг робіт був виконаний для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» у Міністерстві екології та природних ресурсів України, адже усі шахти ДП « Львіввугілля» належать до об’єктів першої групи, тобто таких, які взяті на державний облік і мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватись найкращі існуючі технології та методи керування.

Для подальшого функціонування шахт (в контексті екобезпеки) розроблені документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. А цьому передувала клопітка робота з інвентаризації викидів забруднюючих речовин, що лягла в основу загальних звітів про результати розсіювання (9 проммайданчиків).

Отже, результатом плідної праці фахівців лабораторії по контролю навколишнього природного середовища на даний час є видача дозволів на викиди  терміном на 7 років (з липня 2016 р.).

Також за останні 9 місяців поточного року лабораторією було проведено значний об’єм робіт: відібрано проби атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони по чотирьох інгредієнтах (пил, SO2, CO, NO2), ґрунту – в зоні впливу породного відвалу і на межі СЗЗ,  перевірено водні ресурси, що включають як шахтні води, так і свердловини та підтериконні води, досліджено радіаційний стан породних відвалів, проведено інструментальні заміри викидів від стаціонарних джерел. Потім – проведення санітарно-хімічних досліджень, розрахунків, підготовка висновків з видачею протоколів. Їх об’єктивне та незалежне проведення сприяє створенню на об’єкті ефективного механізму управління станом навколишнього природного середовища і системою природокористування.

Романна ГОДІСЬ,

начальник Управління «Західвуглепромсанекологія»