У боротьбі з російським агресором загинув на захисті України електрослюсар підземний шахти «Великомостівська» Андрій Демчина.
Адміністрація ДП «Львіввугілля», Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда, трудовий колектив та профспілкові організації шахти «Великомостівська», уся шахтарська спільнота Прибужжя глибоко сумують з приводу смерті воїна.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати! Схиляємо голови у молитві за упокій його душі.
Вічна пам´ять Герою – захиснику України!
ДОВІДКА Андрій Ярославович Демчина народився 6 .09.1975 року. Працював на шахті «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» з 2018 року електрослюсарем підземним на дільниці шахтного транспорту. З лютого 2022 року виконував бойові завдання у лавах Збройних Сил України. Мешкав у м. Соснівка Червоноградського району Львівської області. У скорботі за загиблим дружина та донька, рідні та близькі.