Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38 050 3150615

+38 093 4954095

Календар
Травень 2017
П В С Ч П С Н
« Кві   Чер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архів

16 травня у приміщенні ГУ Держпраці у Львівській області під головуванням заступника начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрія Стецька відбулася нарада, на якій розглядалося питання стану виробничого травматизму у відокремлених підрозділах ДП «Львіввугілля».1

Стан виробничого травматизму за чотири місяці 2017 року охарактеризували заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський, в.о. директора шахти «Великомостівська» Василь Бойко та директор шахти «Червоноградська» Вадим Крась, які взяли участь у нараді від ДП «Львіввугілля».

Присутні проаналізували кожен випадок травматизму на шахтах «Великомостівська» і «Червоноградська», де за січень-квітень відбувся ріст виробничого травматизму.

У результаті обговорення було прийнято рішення провести позапланові перевірки на тих шахтах, де спостерігається збільшення рівня травматизму. Це здійснюватиме ГУ Держпраці у Львівській області. Було запропоновано керівництву ДП «Львіввугілля» звернутися з відповідним листом до ГУ Держпраці у Львівській області.

Представники ДП «Львіввугілля», які були присутні на нараді, з розумінням поставилися щодо необхідності додаткового обстеження тих виробничих дільниць шахт, де відбувся ріст травматизму. Листи для проведення перевірок скерують у ГУ Держпраці.

- Для того, щоб фахово обстежити робочі місця на шахтах, де було допущено ріст виробничого травматизму, – сказав технічний директор – перший заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, – потрібно обов’язково запросити представників ГУ Держпраці. Відповідного листа держпідприємство скерує до Головного управління.2

Підбиваючи підсумки, Андрій Стецько звернув увагу присутніх на те, що для зменшення виробничого травматизму ДП «Львіввугілля» та керівникам шахт необхідно посилити відомчий контроль за станом охорони праці та промислової безпеки, а також контролювати за неухильне дотримання працівниками вимог посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці, покращити роботу служб ОП та звернути увагу на якість проведення інструктажів, навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці.

Окрім того, стан травматизму на шахтах щомісячно буде аналізуватись фахівцями ГУ Держпраці, а результати надалі розглядатимуться на нарадах.

Зазначимо, що учасники наради прийняли рішення про необхідність проведення додаткових семінарів-нарад, в яких братимуть участь фахівці Головного управління Держпраці.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»