Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38 050 3150615

+38 093 4954095

Календар
Березень 2012
П В С Ч П С Н
« Лют   Кві »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Архів

1 березня 2012 року в приміщенні ДП «Львіввугілля» відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці ДП “Львіввугілля”  з  метою запобігання виробничому травматизму, аваріям, зміцнення технологічної та трудової дисципліни, посилення контролю за виконанням вимог законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці. На засідання ПДК були присутні: директори шахт та підприємств, головні інженери шахт та підприємств заступники директорів з охорони праці, заступники директорів з виробництва, начальники дільниць ВТБ та їх заступники з БВР, а також представники профспілок, Держгірпромнагляду та ВГРЗ.

На засіданні ПДК були розглянуті наступні питання: стан охорони праці та аналіз виробничого  травматизму і профзахворювань на відокремлених підрозділах за 2011 рік; результати комплексного обстеження та проведеної учбової тривоги на ВП “Шахта “Великомостівська”; рішення постійно діючої комісії Міненерговугілля України від 16.02.2011р.; стан протипожежного захисту на шахтах ДП “Львіввугілля; а також підготовка до проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Постійно діюча комісія вирішила:

Інформацію Соколовського В.В. щодо стану охорони праці та аналізу виробничого  травматизму і профзахворювань на відокремлених підрозділах за 2011 рік прийняти до уваги. Директорам шахт та підприємств  виконати аналіз виробничого травматизму, професійних захворювань та стану охорони праці за 12 місяців 2011 року і видати відповідний наказ. По результатах аналізу розробити заходи щодо покращення стану охорони праці та підвищення рівня виробничої і технологічної дисципліни.

З метою зниження рівня профзахворювань встановити контроль з боку посадових осіб та керівників дільниць за виконанням вимог “Комплексних заходів…”, а саме:

забезпечення ефективного функціонування засобів пилоподавлення;

проведення обмивок гірничих виробок;

наявність і працездатність водяних заслонів у необхідних місцях;

забезпечення працівників протипиловими респіраторами;

здійснювати контроль за обов’язковим користуванням робітниками засобами індивідуального захисту органів дихання в запиленій робочій зоні.Задіяти в повному обсязі вимоги Системи управління виробництвом та охороною праці щодо обстеження маршрутів особами старшого нагляду шахти і видачі приписів на призупинку робіт у випадку грубих порушень “Правил безпеки у вугільних шахтах”.

Посилити контроль за дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку та табельного обліку і не допускати випадків безпідставного відлучення працівників з роботи, чи порушення графіку виходів на роботу, допущення до роботи осіб в нетверезому стані.

Забезпечити належну виробничо – технологічну дисципліну серед працівників шахт і підприємств з метою збереження тенденції зниження загального рівня травматизму та профзахворювань.

Посилити персональну відповідальність керівників структурних підрозділів за якістю оформлення наряду, проведення інструктажу та контроль керівників робіт на зміні за дотриманням всіх необхідних заходів безпеки при виконанні наряду.

Забезпечити безумовне дотримання паспортів кріплення та технології робіт при виконанні гірничих робіт в шахті.

Провести позачергові навчання диспетчерів шахт по введенню в дію плану ліквідації аварій.

Технічному директору – першому заступнику генерального директора Акімову О.А. відновити роботу “Школи головних інженерів” по вивченню нормативних документів та плану ліквідації аварій. Посилити персональну відповідальність керівників структурних підрозділів за якістю оформлення наряду, проведення інструктажу та контроль керівників робіт на зміні за дотриманням всіх необхідних заходів безпеки при виконанні наряду.

Комісією під головуванням головних інженерів у тижневий термін провести перевірку всіх виробок, де ведеться канатна відкатка, щодо організації безпечного ведення робіт при транспортуванні вагонеток та інших транспортних засобів у відповідності з розробленими проектами і вимогами нормативних документів. Виявлені порушення усунути. Винних у допущених порушеннях осіб притягнути до відповідальності. Результати перевірок оформити актами, розглянути на позмінних зборах працівників і на засіданні ПДК з охорони праці. Інформацію про проведену роботу надати в ДП “Львіввугілля”.

Повторно ознайомити (під розпис) осіб, які залучаються до робіт з рухомим складом, з проектами та вимогами нормативних документів. Особливу увагу звернути на заходи безпеки.

Провести позачергове навчання і прийняти іспити у робітників і ІТП шахт з питань охорони праці, особливу увагу звернути на заходи безпеки при веденні канатної відкатки у відповідності до проектів канатної відкатки, “Правилам безпеки у вугільних шахтах”, “Поводження людей в шахтах небезпечних за газом і пилом в аварійних ситуаціях”.

Забезпечити наявність в місцях зчеплення – розчеплення вагонеток спеціальних пристроїв для зчіплювання і розчіплювання вагонеток.

В зоні проведення відкаточних робіт забезпечити контроль за веденням робіт особами технагляду дільниці.

Директорам відокремлених підрозділів ведення буро-вибухових робіт здійснювати у відповідності вимог нормативно правових актів та наказу ДП “Львіввугілля” від 17.02.2012р №21.

Керівникам відокремлених підрозділів усунути всі порушення викладені в аналітичній довідці, для чого скласти графіки на усунення порушень. Графіки надати в ДП “Львіввугілля”. Забезпечити належний контроль за станом робочих місць зі сторони керівництва у відповідності до СУВОП, для чого провести позаплановий інструктаж та роз’яснення на позмінних зборах.

Проводити позачергові учбові тривоги при узгодженні ПЛА, при цьому графік затверджений Міненерговугілля є незмінний.

В.В. Соколовський,

заступник генерального директора

з охорони праці та НС