У Національному гірничому університеті існує багато традицій, але одна з них особливо зворушлива – щорічна зустріч випускників. Вже п’ятдесят років поспіль, а останні десять – під егідою Асоціації випускників НГУ, в першу суботу липня вихованці гірничого усіх років поспішають до стін альма-матер, аби зустрітися зі своєю молодістю, вкотре повернутися у щасливі роки студентського життя. Шостого липня біля пам’ятника Михайлові Ломоносову – умовне для усіх місце зустрічі – можна було почути безліч цікавих історій з життя випускників гірничого, які приїздять з різних куточків України і світу.
Ювілейній зустрічі випускників була присвячена урочиста частина в актовій залі НГУ. Тут відчувалося, що студенти гірничого – люди, які вміють бути щасливими. Гірнича альма-матер визначила їх долю, серед них не тільки гірники, економісти, енергетики, а й артисти, музиканти, письменники, а іноді «фізика і лірика» поєднується в одній людині…
Вітаючи вихованців Національного гірничого університету, його ректор академік НАНУ Геннадій Півняк зазначив, що сьогодні НГУ займає лідируючі позиції серед інших ВНЗ України завдяки тому, що має таких чудових випускників.
Національний гірничий університет має чимало видатних випускників, які здобули високе визнання, але не забувають свій гірничий. На зустрічі згадували відомих людей в Україні: Вітольда Фокіна, Віктора Полтавця, Едуарда Ставицького, Сергія Чеха, Олександра Коваля, Віталія Сафонова, який написав безліч віршів і пісень, присвячених гірничому.
Герой України Сергій Руденко закінчив гірничий факультет 35 років тому, але разом з одногрупниками тримає міцній зв’язок з рідним гірничим, вони бувають тут щороку. В НГУ пам’ятають і високо цінують своїх вихованців. І цього разу ректор вручив заступнику технічного директора ДП «Львіввугілля» Сергію Євсейовичу медаль «Знак вдячності НГУ», а представникам підприємства, де працює багато випускників НГУ, пам’ятний знак «За відданість гірничій справі». Серед червоноградців був колишній директор шахти «Відродження» Віталй Червяков.Також наш регіон представляв Олександр Поліщук, який колись працював на шахті №5 «Великомостівська», а на даний час працює заступником голови профкому НГУ. Заступник технічного директора ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко вручив ректору академіку НАНУ Геннадію Півняку книгу про ДП «Львіввугілля» «Шляхами праці, мужності і слави».