Контакти

ДО ДЕЯКИХ РОЗДІЛІВ САЙТУ ІНФОРМАЦІЯ

ТИМЧАСОВО

ОБМЕЖЕНА

E-mail: lvug@bis.net.ua

тел. +38(03257)2-32-39

Гаряча лінія

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ

Телефон для звернення:

+38(03257)2-04-59

Календар
Серпень 2015
П В С Ч П С Н
« Лип   Вер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Авторизація
Архів

Шахтоспецмонтажно-налагоджувальне  управління  -  єдина організація у Західній Україні, що виконує роботи з проектування, монтажу, ремонту, діагностики та налагодження шахтного обладнання. Авторитет “наладчиків” беззаперечний, а повага до інженерів, що працюють на стику науки та практики – величезна.P7158713

- Наш авторитет високий рівно на­сті­льки, наскільки ми корисні шахтам, – говорить начальник шахтоспецмон­таж­но-налагоджувального управління Мико­ла Саварін. – Я не перестаю повторю­ва­ти це працівникам. Свій початок “на­­ладка” веде з 1961 року, і, певен, до­по­ки працюватимуть шахти, доти і по­трібне буде наше управління. Меха­ніч­не та стаціонарне обладнання шахт як Львівщини, так і Волині, давно вже відпрацювало нормативний  тер­мін, а тільки наші спеціалісти мають до­з­воли на виконання робіт підвищеної небезпеки для продовження його екс­плуата­ції. Повсякчас проводимо реконст­рук­цію електричної частини, підйом­них уста­новок, техкомплексів, підстан­цій вугільних підприємств.

- У  нашому управлінні є чотири основні дільниці і на кожній є свій “золотий фонд”, – продовжує Микола Пав­лович.  -  Дільниця  наладки  шахтних ста­ціо­нарних установок, яку очолює Олек­сандр Задорожний гордиться ба­гатьма своїми працівниками. Особли­вим ставленням до роботи виді­ляю­ться інженери  Воло­димир Курілов, Олек­­сандр Кашуба, які зараз прово­дять ревізію і нала­годження підйомних уста­новок  шахти  “Надія”.  Необхідно  від­мітити  злагод­жену  роботу  підземної дільниці, де начальником Роман Дзюба. Бригади Романа Романишина, Ігоря Дзядика, Олександ­ра Костенко вико­нують роботи по реві­зії і налагодженню підземного електрообладнання, ство­лової сигналізації, апаратури “Вітер”. Не можуть шахти обій­тися без дільниці шахтного техно­логічного контролю під керівництвом Ігоря Піск­ляка. А це – пе­ре­вірка ка­натів, діагнос­тика та дефектос­копія обладнання яку проводять про­відні інженери Ярослав Чухрай та Яро­слав Куцяба. Якісно про­водить ре­монт нової гірничої автома­тики елект­ро­слюсар Анатолій Лучков.

Один з найважливіших підрозділів ШСМНУ – дільниця шахтної теплоенер­го­автоматики, яку очолює Тарас Коза­чук. Її гордість – інженери з кілька десятирічним  досвідом,  наприклад,  Ігор Гаврилюк, Михайло Баранюк, Ярослав Дикий, Юрій Литвинюк.

Бригада в складі провідного інже­нера Олександра Андрієнка та інже­нера Володимира Дубецького виконує ве­ли­­кий обсяг робіт на пів­нічному блоці шах­ти “Степова”. Там ве­­деться монтаж та пусконалагодження високовольтних розподільчих пристроїв ЗРУ-6 та під­стан­ції підземних спожи­вачів.

- Передбачено, що більшість гірни­чих робіт з вуглевидобутку буде зосеред­жена  на  північному  блоці  шахти “Сте­пова”, – розповідає автор проекту реконструкції високовольтної підстанції Олександр Андрієнко. – Тому постало питання осучаснення змонтованої ще наприкінці 90-х високовольтної підстан­ції, яка досі не експлуатувалася,  для збільшення потужності. Особливість цієї підстанції – це наявність окремих двох відділів – підземних та поверх­не­вих споживачів. Вона надійніша у ро­боті, зокрема, сучасні вакуумні пус­качі забезпечують  безаварійний  режим роботи шахтного обладнання. Шахти – енергозатратні виробничі комплекси, і без надійного функціонування елект­ро­під­станції стабільна робота немож­лива. Термін запуску нової підстанції залежить від фінансування: щоб вона могла працювати, ще потрібно придба­ти та змонтувати двісті метрів силового та сто метрів контрольного кабелів. На­разі проводимо останню чергу випробувань та сподіваємося на швидке надходження матеріалів.

Марія ЛУЦЕНКО

На фото: провідний інже­нер Олек­сандр Андрієнко та інже­нер  Володи­мир  Дубецький  (зліва направо) тес­тую­ть електропідстанцію  на  пів­ніч­но­му блоці шахти “Степова”.

За матеріалами газети «Гірник»