Прапор Держгірпромнагляду – на Говерлі!
У рамках заходів до Дня охорони праці представники теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області та ДП “Західний експертно-технічний центр” підкорили найвищу вершину України — гору Говерлу. Сходження на висоту 2 061 метр здійснила група з 26 осіб працівників на чолі з начальником теруправління Юрієм Цариком, для якого це вже шостий підйом. Маршрут розпочався з навчально-спортивної бази […]
Прапор Держгірпромнагляду – на Говерлі! Читати запис »

