І ЗНОВУ ПРО ВУГІЛЬНУ ГАЛУЗЬ РЕГІОНУ ТА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ГАРАНТІЇ ШАХТАРІВ!
27 січня 2015р. Вечір. Зібралися шахтарі для вирішення серйозної проблеми на рівні Києва. Фінансування галузі, її розвиток. Багатьом це нагадувало початок 90-х. Отець Михайло Низкогуз благословив гірників на добрі справи. Шахтарі вирушили до Києва. 28 січня 2015р.. Київ. Шахтарі вишикувалися в колони і з гаслами «Слава Україні», «Слава Шахтарям» йшли вулицями міста до будівлі Кабінету […]
І ЗНОВУ ПРО ВУГІЛЬНУ ГАЛУЗЬ РЕГІОНУ ТА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ГАРАНТІЇ ШАХТАРІВ! Читати запис »







