МІНІСТР ВОЛОДИМИР ДЕМЧИШИН ЗУСТРІВСЯ З ГІРНИКАМИ ВОЛИНІ
7 лютого в рамках робочої поїздки до Волинської області Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин зустрівся з представниками трудових колективів шахт ДП «Волиньвугілля». Також до них долучилися і представники ДП «Львіввугілля» та профспілкові лідери. Володимир Демчишин запевнив шахтарів, що заборгованість із заробітної плати за грудень буде повністю погашена до 20 лютого. «Розрахунки вже почали […]
МІНІСТР ВОЛОДИМИР ДЕМЧИШИН ЗУСТРІВСЯ З ГІРНИКАМИ ВОЛИНІ Читати запис »


