Новини

НЕ В ПІДЗЕМКУ, А НА ФРОНТ

12 лютого до Сокальсько-Червоноградського ОРВК серед інших мобілізованих працівників вугільних підприємств, прибудуть на вказану в повістці годину й гірники шахти “Відродження”. Відразу четверо молодих хлопців із четвертої вуглевидобувної дільниці – Андрій Савлик, Юрій Медведев, Володимир Гавриляк і мій син Ігор Боднар – ідуть до війська, – повідомив заступник голови профкому підприємства Роман Боднар. – із

НЕ В ПІДЗЕМКУ, А НА ФРОНТ Читати запис »

Прокрутка до верху