ШАХТАРІ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ» ГОТОВІ ДО АКТИВНИХ ДІЙ
Станом на 20 березня гірникам прибузьких шахт не виплачено зарплату за січень. Як і зазначалось у вимогах, укладених під час попередньої акції протесту 2-10 березня, шахтарі готові приступити до активних дій. На зборах ініціативної групи, о 18.00 після двогодинного обговорення за участі представників усіх шахт, профспілок та адміністрації держпідприємства, ухвалене рішення: у понеділок 23 березня […]
ШАХТАРІ ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ» ГОТОВІ ДО АКТИВНИХ ДІЙ Читати запис »

