НОВА ЛАВА НА «МЕЖИРІЧАНСЬКІЙ»
28 липня 2016 року на шахті «Межирічанська» Держкомісія прийняла в експлуатацію лаву № 191 по Сокальському пласту. Виймальна потужність даної лави становить 1,5метри, експлуатаційна зольність 34,4%. Відпрацювання запасів рядового вугілля 82 тисячі тонн очікується до лютого 2017 року, тоді ж планується перехід в лаву № 592, де зараз ведуться підготовчі роботи. Марина ГРОМИК
НОВА ЛАВА НА «МЕЖИРІЧАНСЬКІЙ» Читати запис »










