СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ГЛАВОЮ УРЯДУ ВОЛОДИМИРОМ ГРОЙСМАНОМ (ТЕКСТ)
4 серпня в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася нарада, в ході якої керівництво міністерства на чолі з міністром Ігорем Насаликом, а також губернатори і заступники губернаторів вугільних регіонів країни, народний депутат Михайло Бондар, керівники вугледобувних підприємств, галузеві профспілки обговорювали проблемні питання вугільної галузі та шукали шляхи їх подолання. Учасники зустрічі прийняли рішення ініціювати зустріч […]



