“ЛЬВІВВУГІЛЛЯ” ОТРИМАЛО МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ ЛАВ
У середу, 17 серпня, ДП “Львіввугілля” отримало 1 мільйон гривень. Ці кошти дозволили забезпечити підтримку діючої очисної лінії та в подальшому ввести в дію нову лаву (№116) на шахті “Великомостівська”. Про це повідомив генеральний директор ДП “Львіввугілля” Андрій Дяченко. “Сьогодні нам, насамперед, потрібно модернізувати шахти, що дозволить забезпечити беззбитковий режим роботи та безпеку гірників, – пояснює Андрій […]
“ЛЬВІВВУГІЛЛЯ” ОТРИМАЛО МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ ЛАВ Читати запис »



