УРЯД ВИДІЛИВ 52,8 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАННОСТІ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ШАХТАРЯМ
22 вересня під час засідання Уряду було прийнято рішення про виділення 52,8 млн грн. державним вугільним підприємствам для погашення боргу із зарплати за рахунок урізання програми реструктуризації вугільної та торфодобувної промисловості і скорочення витрат на гірничорятувальні заходи. Як повідомила перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп, цей ресурс отриманий за рахунок урізання програми реструктуризації […]





