ПОДЯКА ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ
Цьогоріч з нагоди професійного свята гірників нагрудними знаками “Шахтарська слава” І ступеня відзначено працівників залізниці – Вантажно-транспортного управління ДП “Львіввугілля”, що з’явилося у структурі шахтарського об’єднання ще на зорі будівництва шахт понад шістдесят років тому. Саме його коліями доправляли на будівельні майданчики майбутніх копалень матеріали та устаткування й по цих же залізничних артеріях курсує від […]
ПОДЯКА ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ Читати запис »



