ПРОФСПІЛКОВЦІ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ
У п’ятницю, 16 лютого з керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України зустрілися голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук та лідер первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» Василь Лесняк. Під час свого перебування у столиці вони обговорили низку питань із заступником Міністра профільного міністерства Анатолієм Корзуном та директором ДП […]
ПРОФСПІЛКОВЦІ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ Читати запис »



