ЗАГАЛОМ ВИПЛАЧЕНО ЗА ЛЮТИЙ 2018 РОКУ 70%
Сьогодні, 02 квітня 2018 року в ДП “Львіввугілля” надійшли кошти від реалізації вугільної продукції на виплату заробітної плати. За інформацією головного бухгалтера Тараса Бабія, загалом за лютий 2018 року буде виплачено 70% заробітної плати. Прес-служба ДП “Львіввугілля”
ЗАГАЛОМ ВИПЛАЧЕНО ЗА ЛЮТИЙ 2018 РОКУ 70% Читати запис »




