У ВП «ВАНТАЖНО-ТРАНСПОРТНЕ УПРАВЛІННЯ» ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ» ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
30 березня у ВП «Вантажно-транспортне управління» Державного підприємства «Львіввугілля» відбулося засідання постійно-діючої комісії з питань охорони праці під головуванням начальника управління Олександра Барни. У засіданні взяли участь інженерно-технічні працівники, голова профспілки ВТУ Микола Короп, заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Василь Марцинюк. Під час засідання присутні заслухали звіти начальників […]



