ПРАПОР ВІД ШАХТАРІВ ПРИБУВ У ТОРЕЦЬК

прапор21 липня шахтарське місто Торецьк Донецької області святкуватиме четверту річницю з дня визволення від російських найманців. Громадські активісти міста ініціювали з цієї нагоди збір національних прапорів з привітаннями зі всієї України. До  акції “Передай прапор в Торецьк” одними з перших долучилися шахтарі Червонограда.

Три дні тому червоноградські волонтери Володимир Олійник, у минулому шахтар з «Лісової», та прохідник ДПР-1 шахти «Великомостівська» Олександр Тетерко привезли у Торецьк прапор від нашого міста, підписаний керівником ДП «Львіввугілля» Олегом Акімовим, міським головою Андрієм Залівським, гірниками шахт та профспілковими лідерами. Відома торецька волонтерка Галина Студеннікова зберігатиме прапор, щоб у річницю визволення розмістити його на центральній площі під час урочистостей на знак єдності всієї України.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»

Прокрутка до верху