ДП «ЛЬВІВВУГІЛЛЯ»: СТВОРЕНО ШТАБ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНОВІРУСУ, НАПРАЦЬОВАНО ЗАХОДИ
На сьогодні ДП «Львіввугілля» працює у звичному режимі, запроваджуючи напрацьовані заходи щодо запобігання розповсюдженню короновірусу.
На сьогодні ДП «Львіввугілля» працює у звичному режимі, запроваджуючи напрацьовані заходи щодо запобігання розповсюдженню короновірусу.
Сьогодні, 16 березня в ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції, які скеровані: ✅на погашення виплат, які не можна було здійснити з бюджетних коштів (вихідні допомоги, молоко та інші виплати) – стовідсотково за січень 2020 року; У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією держпідприємство виплачує борг в обсязі 400 тис. грн для КП “Центральна міська
Мінекоенерго працює в штатному режимі та продовжує виконувати усі свої функції. Водночас задля збереження здоров’я співробітників міністерства та з метою зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19 (коронавірус), Мінекоенерго вживає низку заходів з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів
ЗАХОДИ МІНЕКОЕНЕРГО ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНОВІРУСУ Читати запис »