МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ
Близько 700 млн грн вже з цього тижня планується перерахувати на державні вуглевидобувні підприємства. Такої домовленості було досягнуто з керівництвом «Центренерго». Керівники шахт мають використати ці кошти для виплат заробітної платні шахтарям. Крім того, Міненерго забезпечило виділення додаткових коштів для зарплат шахтарям. Так, у грудні на ці цілі буде спрямовано ще близько 90 млн грн, […]
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ Читати запис »


