ЗДАНА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВА ЛАВА
У Державному підприємстві “Львіввугілля” на одній з копалень запрацював новий комплексно-механізований вибій. – Як і всі нові лави цьогоріч, цю змонтовано за рахунок власних ресурсів. Проведено відповідний ремонт обладнання, укомплектовано запчастинами та матеріалами, – інформував т.в.о. генерального директора Вадим Крась. – Завдяки введенню нової лави, колектив шахти протягом найближчих кварталів видаватиме на-гора якісне вугілля. Шахтарі […]
ЗДАНА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВА ЛАВА Читати запис »

