ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ РО НПГУ

29 жовтня відбулася звітно-виборна конференція Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України у місті Шептицький.
У ній взяли участь заступник голови Незалежної профспілки гірників України Олександр Абрамов, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Вадим Крась, делегати від трудових колективів ДП «Львіввугілля», ЛВ ВГРЗ та ПАТ «ЛВК».
464312495_1046208040635734_3324759843552425207_n
У звітній доповіді за 2019-2024 роки голова РО НПГУ Мирослава Кафтан інформувала про роботу профспілки, яку після обговорення делегати визнали задовільною.
Керівник ДП «Львіввугілля» Вадим Крась окреслив поточну виробничу і економічну ситуацію держпідприємства, очікувані поступлення коштів на виплату заробітної плати й подякував РО НПГУ за оперативну реакцію на виклики сьогодення.
464933045_1046208277302377_6861745721160136290_n
На наступну каденцію головою Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України у Шептицькому було обрано Мирославу Кафтан.
Олександр Абрамов привітав від імені Незалежної профспілки гірників України, Михайло Волинець Мирославу Іванівну з обранням та побажав місцевому профактиву залишатися згуртованим, сильним духом та зберігати активну позицію у відстоюванні прав вугільників.
Прокрутка до верху