СЕМІНАР З ОХОРОНИ ПРАЦІ
22 травня для фахівців шахт і підприємств відбувся семінар з охорони праці, який провів заступник генерального директора Віталій Вандзьо. Учасники розглянули зміни в законодавстві щодо проведення розслідування нещасних випадків на виробництві Проведено аналіз показників профзахворювань та лікарняних листів серед працівників підприємств. На семінарі виступила запрошена експертка Ірина Рудковська, заступниця начальника відділу профілактики та розслідування нещасних […]
СЕМІНАР З ОХОРОНИ ПРАЦІ Читати запис »


