УРЯДОВА НАГОРОДА – БРИГАДИРУ ВУГЛЕВИДОБУВНИКІВ ШАХТИ

На першому наряді, під час зустрічі з колективом шахти, технічний директор-перший заступник генерального директора  ДП “Львіввугілля” Микола Клюка вручив почесну грамоту Кабінету Міністрів України гірнику очисного забою Павлу Тритяку. У його особі візначено роботу усього колективу вугільного підприємства.

Кожна тонна видобутого твердого палива – це внесок гірників у енергетичну безпеку держави.

IMG_9970.jpg1

Прокрутка до верху