Дорогі гірники, шановні мешканці шахтарського краю !

Від усього серця вітаю вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

DSC_4239_1419944612_613x437.79986919555_3_0Рік, що минув, був роком складних соціально-економічних та політичних випробувань. Він додав усім нам неоціненного досвіду й зробив нас мудрішими і витривалішими. Спільними зу­силлями сьогодні гідно долаємо труднощі і ство­рює­мо умови для стабільного розвитку та онов­лення вугільного регіону Львівщини.

Нехай 2015 рік буде для кожного з Вас роком, що відкриває нові перспективи у житті. Зичу всім міцного здо­ров’я, достатку, родинного тепла, миру, добра, зла­годи. Хай здійсняться у Новому році всі Ваші плани та сподівання, а наполеглива праця, надійна під­тримка рідних та друзів допомагають долати пере­шкоди та додадуть впевненості у завтрашньому дні. Будьмо будівничими власної долі і добрих справ на благо нашого регіону і всієї України. Нехай незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стане для нас джерелом наснаги, опти­мізму, успіху в  справах.

 

Олег СИНЮТКА,

голова Львівської

 облдержадміністрації

Прокрутка до верху