ЛІТО – 2016 В ОЛК “РОВЕСНИК РОЗПОЧАТО!

7 червня в ОЛК “Ровесник” відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни. Традиційно на головній алеї відпочинкового комплексу вишикувалися загони. Під звуки Державного Гімну України був піднятий прапор. Дітей, які приїхали з Луганської, Київської, Рівенської, Львівської областей, вітали представники ДП “Львіввугілля”, влади м.Червоноград, шахтарських профспілок. Цікавинкою  на відкритті   була участь гостей у акції “Пензлик миру”,  яку запровадили керівники табору цьогоріч.

DSC08947ааааааааааааааа DSC08953
DSC08973аааааааааааааа DSC08991аааааааааааааааа
DSC09001ааааааааааааа DSC08981аааааааааааааааааааааа
DSC09046ввввввввввввв DSC09051вввввввввввв

Після теплих, щирих слів вітань, побажань гарного, змістовного відпочинку, оздоровлення – гості малювали символи миру: небо, сонце, землю, українську символіку, тим самим розпочавши гарну традицію, яку протягом літа будуть продовжувати діти.  Крім того прикрасою урочистостей стало дійство під час якого діти розкрили сенс назви нашої держави – Україна.  Отже Літо – 2016 розпочалося в ОЛК “Ровесник”. У вечорі дітей чекає яскрава ватра і святковий концерт.

Марина Громик

Фото: Тарас Бондурівський

Прокрутка до верху